barefoot      |      vegan      |      ethical

Barefoot boty

OstatníNákup po telefonu
+420 736 124 000

Nákup po emailu
info@ahinsashoes.cz

Novinky emailem
Sociální sítěAffilate - partnerská spolupráce

...pro fyzioterapeuty, lékaře či jakékoliv jiné spřízněnce a nadšence - aneb provize z každého prodaného kusu na základě Vašeho doporučení či odkazu :)

Jak to funguje ?

1. osobní affilate

Vygenerujeme a zašleme Vám speciální slevové kupony pro nákup na www.ahinsashoes.com, které můžete dávat Vašim klientům, přátelům, zákazníkům, pacientům,... Zákazník bude mít vzhledem ke slevě důvod nakoupit přes tento kupón (kód kupónu se zadává na stránce nákupního košíku). Vzhledem k tomu, že kupón bude vygenerován specielně pro Vás (bude v systému spojen s Vaším kontaktem), bude v okamžiku odeslání zákazníkovi objednávky zaslán i Vám email o připsání Vaší provize. Systém si můžete kdykoliv "prověřit" když odešlete nějakou zkušební/testovací objednávku (jen nám potom prosím obratem zavolejte či napiště, abychom objednávku stornovali).

2. internetový affilate

Můžete na svou stránku umístit specielně upravený odkaz na náš web - když přes tento odkaz přijde zákazník k nám na web a nakoupí, opět je Vám v okamžik odeslání objednávky připsána provize :)

 

Pokud je pro Vás tento systém zajímavý (nebo máte-li nějaký jiný nápad na spolupráci), prosím kontaktujte nás na emailu affilate@ahinsashoes.com, napište nám nějakou základní informaci o Vás/Vaší firmě a domluvíme se na výši slevy pro zákazníka/výši provize pro Vás :)

 

Mockrát děkujeme a těšíme se na spolupráci :)